Sala bankietowa

Przygotowana z myślą o organizacji imprez, przyjęć weselnych, szkoleń, bankietów itp.

Szanowni Państwo,
Organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy, przyjęcia weselne, bankiety, szkolenia, imprezy integracyjne, studniówki oraz uroczystości rodzinne.

W zespole pałacowo-parkowym znajduje się klimatyzowana i wentylowana sala, która może pomieścić do 100 osób.

Posiadamy profesjonalnie i nowocześnie wyposażoną kuchnią, dzięki czemu jesteśmy w stanie przygotować nawet najbardziej wyszukane potrawy.

Menu ustalamy indywidualnie zależnie od potrzeb klienta. Dodatkową atrakcją sali bankietowej jest letni taras.

Dysponujemy 2/os, dobrze wyposażonymi pokojami (każdy pokój posiada własną łazięnkę), w których możemy przyjąć do 18 osób.

W cenie usługi udostępniamy Młodej Parze pokój dla Nowożeńców.

We własnym zakresie zajmujemy się dekoracją sali oraz stołów (istnieje możliwość wyboru kolorystyki dekoracji według gustu klienta).

Posiadamy pięknie usytuowany oraz bardzo bogato zagospodarowany park, w którym można wykonywać sesje zdjęciowe i mile odpocząć na świeżym powietrzu.

Oferowana przez nas sala bankietowa posiada dekoracje świetlną przeznaczoną dla osób, które pragną nadać nadzwyczajny i niezapomniany charakter organizowanemu przez siebie przyjęciu.

 

Iluminacje świetlne stanowią wyjątkowy sposób upiększania różnorodnych wydarzeń. Cieszą się ogromnym powodzeniem – zwłaszcza podczas takich przyjęć, jak: wesela, urodziny, czy bankiety. Specjalna oprawa świetlna nadaje całemu wydarzeniu niezwykłego klimatu.

Jesteśmy przekonani, że zaproszeni przez Państwa Goście na długo zapamiętają wyjątkową aurę, która będzie towarzyszyć całemu przyjęciu.

Zrobimy wszystko, aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów.

 

W kilku słowach o nas

Pałac Dąbrówka to miejsce idealne na każdą imprezę okolicznościową - zarówno firmową (korporacyjną), tj. szkolenia, sympozja lub jubileusze, ale także prywatne, tj. śluby, rocznice ślubu, 18-tki, imieniny i urodziny, skończywszy na sylwestrach, walentynkach i innych uroczystościach okazjonalnych. Jego bliskie usytuowanie w stosunku do Rawicza, jak i Leszna, sprawia, że pałac jest w zasięgu bardzo wielu miłośników dobrej kuchni i zabawy w nieszablonowej atmosferze.

Klienci często wyszukują nas wpisując: sala weselna rawicz, wesele rawicz, wesele leszno, restauracja rawicz, restauracja leszno oraz sala weselna leszno.

Adres:

Zespół pałacowo – parkowy
Dąbrówka 7
63-900 Rawicz

Restauracja, noclegi:
tel.: +48 720 822 211

Manager:
tel.: +48 730 822 011
manager@palacdabrowka.pl