Pałac Dąbrówka

Pałac Dąbrówka

Wesela w Pałacowni

Wesele jest jednym z najważniejszych dni w życiu każdego z nas. Planujemy je z niezwykłą precyzją, dokładając wszelkich starań, aby było idealne i warte wspomnień. Ze względu na piękne, parkowe otoczenie,  naszą specjalnością są przyjęcia weselne. Ten wyjątkowy dzień, w tak niezwykłym wydaniu pozostanie niezapomnianym przeżyciem, przywołującym jedynie pozytywne emocje.

Uwzględniając indywidualne preferencje i oczekiwania skomponujemy ofertę zorganizowania tego szczególnego przyjęcia w sposób wyjątkowy i unikatowy.

Niezwykłe menu połączeniu z niepowtarzalnymi wnętrzami restauracji dostarczą Państwu niezapomnianych wrażeń. Największym źródłem inspiracji jest dla nas natura – zachwyca, daje piękno, pozwala na odczucia wzruszenia i fascynacji.

W naszym Pałacu kuchnia serwujemy autorskie dania kuchni polskiej oparte o klasyczne receptury. Nasz Zespół to ludzie pełni pasji, oddający się pracy całym sercem. Nie ustajemy w dążeniu do doskonałości.

Magiczne śnieżne wesele

Zima to równie piękna pora roku na organizację przyjęć weselnych. Romantyczna atmosfera, śnieżne pejzaże za oknem i wyjątkowo bajeczna oprawa rodem z „ Królowej Śniegu” może zapewnić fotografie ślubne, jakich nie ma nikt. Dla zimowych wesel jesteśmy na tak!!! Trudno wyobrazić sobie piękniejszą scenerię niż cudowny klimat jest niemal gwarantowany.

Przyjęcia okolicznościowe

Chrzciny, przyjęcie urodzinowe, rocznica ślubu czy imieniny to uroczystości, podczas których chcemy cieszyć się obecnością gości i dobrze bawić – dlatego też warto oddać ich organizację w nasze ręce. Zadbamy o wyjątkowy nastrój, pyszną kuchnię i profesjonalną obsługę, a Państwo będą mogli spokojnie przyjemnie spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi.
Nasz manager przygotuje ofertę skrojone na miarę Państwa oczekiwań, pomorze w komponowaniu menu, doborze podwykonawców i zadba o perfekcyjną realizację imprezy okolicznościowej.  

Przyjęcia Komunijne

Spędź dzień Pierwszej Komunii dziecka w rodzinnej atmosferze i  klasycznych wnętrzach. Wspaniała kuchnia, doświadczona obsługa gwarantują, że sprostamy oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających gości. Decydując się na przyjęcie komunijne w Pałac Dąbrówka, możecie mieć Państwo pewność, że zadbamy o każdy detal, a przyjęcie będzie niezapomniane.

Osiemnaste urodziny

Osiemnaste urodziny to niezwykle wyjątkowy dzień w życiu każdego młodego człowieka, który właśnie wkracza w dorosłość. Wyjątkowy dzień wymaga wyjątkowej oprawy, dlatego dla większości osób bardzo ważna jest impreza osiemnastkowa. Aby zapewnić niezapomnianą zabawę zarówno sobie, jak i zaproszonym przez siebie gościom, doskonałym rozwiązaniem okaże się sala na 18-nastkę, którą oferujemy. Posiadamy wieloletnie, bogate doświadczenie w organizacji przyjęć tego rodzaju, do których podchodzimy w indywidualny sposób z pełnym zaangażowaniem.

Organizacja imprezy z okazji osiemnastych urodzin będzie dla nas nie tylko pracą, ale przede wszystkim zadaniem, do którego podejdziemy z ogromną pasją. Dołożymy wszelkich starań, aby ten wyjątkowy dzień na długo zapadł w pamięci zarówno jubilata, jak i zaproszonych przez niego gości. Jeżeli interesuje Państwa profesjonalna organizacja przyjęcia urodzinowego w naszym lokalu, zachęcamy do bliższego poznania naszej oferty, która z pewnością spełni wszystkie Państwa oczekiwania.

Zorganizuj wyjątkowe Baby Shower

Wyjątkowe przyjęcie dla Twoich bliskich w czasie oczekiwania na przyjęcie na świat Twojego potomka! Wybierz Pałacownie na organizację spotkania – przygotowaliśmy wyjątkową ofertę na tą szczególną okazję

Studniówka

Na 100 dni przed maturą odbywa się długo wyczekiwany bal debiutantów. Jest to szczególne wydarzenie w życiu zarówno maturzystów, ich rodziców praz grona pedagogicznego. Lokalizacja na terenie zabytkowego parku doda tej niezwykłej uroczystości splendoru z zyska niezapomniany charakter, zapewniamy wspaniałe wspomnienia wszystkich uczestników.